escort bayan

Boynunu morartırcasına emiyorum!

Cinsel itiraflar ⭐ 12 Kasım 2014

Boynunu morartırcasına emiyorum!.

Bodrum, her zamanki gibi. Şahane bir hava. Yürüyoruz biraz çarşıda. Barlar sokağına doğru ilerliyoruz. Herkesin bakışları üzerimizde. Genelde turistler, ama nasıl yakışıklı erkekler var! Yanlarında da bebek gibi kızlar. Ben daha çok erkeklere bakıyorum tabi, Ayfer kızlara. Bir bara giriyoruz, oturuyoruz, içkilerimizi alıyoruz. Öyle ortalıkta Abaza Abaza takılan erkekler yok, ya damlı gireceksin, yada tek bayan.

Böylesi daha iyi. Kalkıp dans ediyoruz biraz. Dans ederken bir erkek ve bir kadın, “Hallo!” deyip gülümsüyorlar. Ben de karşılık veriyorum. Ama yabancı dilim yok benim. Sonra biz oturunca yanımıza geliyorlar. Erkek olanın yabancı olduğu çok belli. “Merhaba, oturabilir miyiz?” diyor. “Tabi, buyrun!” diyorum, oturuyorlar. Adam kendini tanıtıyor, Mark adamın adı. Karısı da Julia. Adam da, kadın da Türkçe konuşuyorlar.

Almanlarmış. Aslında Alanya’da yaşıyorlarmış ama buraya tatile gelmişler. Mark 52 yaşında, Julia 55. Hiç yaşını göstermiyor ama ikisi de. “Sizin kocalar yok mu?” diyor Julia. Ayfer’le birbirimize bakıyoruz. Ayfer, “Biz Lezbiyeniz. Daha doğrusu ben Lezbiyenim. Bu da sevgilim Günseli, ama o Biseksüel!” diyor. İkisi de şaşırıyor. Türk olsalar kesin giderlerdi yanımızdan diye düşünüyorum. Ama Julia da, Mark ta o kadar ilgiyle dinliyorlar ki bizi… Konuşuyoruz, seks hakkında, aşk hakkında.

Julia, “Bence sekste zevk almak önemli. Yani bir kadından da zevk alıyorsan, o seksi gönlünce yaşamalısın!” diyor. “Almışa benziyorsun Julia?” diyorum. “Hayır, hiç yaşamadım. Ama bir kez, Almanya’da, Swinger partilerine katılmıştık. Orada yaşamama az kalmıştı.” diyor. Swinger, yani eş değişimi. Mark’a dönüyorum, “Demek karını başkalarıyla görmek hoşuna gidiyor?” diyorum. “Sorun değil. O zevk alıyorsa, hayatımız eğer renkleniyorsa, hiç problem olmaz!” diyor. Bu arada, içkiler gırla, su gibi akıyor.

Bir ara Mark’ın elleri, Ayfer’in bacaklarında dolanıyor. Ayfer biraz tırsıyor, ama sonra izin veriyor. Masanın altından elleşiyorlar. Ayfer’in kulağına, “Hayırdır, sen Lez değil miydin? Niye herife kendini elletiyorsun ki?” diyorum, “Amaan, boşver ya. Ne olacaksa olsun!” diyor. Gülümsüyorum. Sonra kalkıyorum, “Buradan sıkıldık, hadi başka bir yere gidelim!” diyorum. Herkes ayaklanıyor. Julia, “Ya aslında daha rahat bir yerlere gitsek?” diyor. “Nereye mesela?” diyorum. “Mesela, sizi otelimize davet etsek?” diyor. Otel mi… “Boşverin, gelin bize gidelim bu gece!” diyorum. Ayfer bana bakıyor (Ne yapıyorsun?) dercesine… Önden ben yürüyorum, Ayfer yanımda. “Merak etme, bu gece güzel bir seks yaparız. Adamı ben alırım, sen kadınla ilgilenirsin!” diyorum. Sessizce otoparka yürüyoruz.

Ben arabayı alıyorum, Mark’la sapakta buluşmak için sözleşiyoruz. Onu görünce selektör yapıyorum. Beni takip ediyor Mark. Ev biraz uzakta. Yaklaşık yarım saate eve gelmiş oluyoruz. İniyorum arabadan, onlar da park ediyorlar. “Hadi gelin!” diye kapıyı açıyorum. “Vauuv, ev çok güzel!” diyor Julia. “Rahatına bak tatlım…” diyorum. Geçiyorlar, oturuyorlar. Julia bana yardımcı olmak için mutfağa geliyor. “İçkiye dayanıklısın anlaşılan?” diyorum. “Ja, evet öyle. İçki seviyorum!” diyor. “Ne içmek istersen bak, hepsi orada tatlım!” diyorum. Bir şarap alıyor. Zaten orda da şarap içmiştik. Açıyor, koyuyor kadehlere. İçeriye götürüyoruz, “Mmhhh! Şarap… Çok seviyorum!” diyor Mark, içiyor şarabından bir yudum. Konuşmaya başlıyoruz, ama Ayfer, “Ya, arkadaşlar, benim başım çok ağrıyor, yatıyorum ben!” diyor. “Geleyim mi yanına?” diyorum. “Yok yok, sorun değil. İyi geceler…” diyor, gidiyor yatıyor. Kalıyoruz Julia ve Mark’la baş başa.

Julia yanıma oturuyor. “Günsel, nasıl bir his Lezbiyenlik?” diyor. “Ah tatlım, Günsel değil, Günseli.” diye düzeltiyorum. Sonra devam ediyorum, “Bilmem. Çok heyecanlı. Çok farklı. Yani, daha sıcak tatlım. Üstelik, sanırım Ayfer bana aşık. Bu dahada heyecanlandırıyor beni…” diyorum. “Peki ya sen? Sen aşık ona?” diyor Julia. “Emin değilim… Ben erkeklerden daha çok hoşlanıyorum. Çok ani gelişti Ayfer’le ilişkimiz. Ama çok güzel gidiyor…” diyorum. “Anladım…” diyor Mark. Sessizlik oluyor. “Biz de bazen Swinger yapıyoruz…” diyor Mark. “Peki o nasıl oluyor?” diyorum. “O da heyecanlı oluyor. Bir kere, hayata renk geliyor. Farklı hazlar, farklı tadlar. Anlarsın ya… Bazen, çok nadir tek bayan alıyoruz….” diyor. “İkisini birden sikiyorsun yani?” diyorum. Gülüyor. “Peki Julia kıskanmıyor mu?” diyorum. “Hayır, çünkü o da çok zevk alıyor. İkisine de yetiyorum!” diyor. Julia’ya dönüp, “Peki sen hiç iki erkek tarafından… anla işte, sikildin mi?” diyorum. “Evet, ama o erkeklerden biri hep Mark’tı. Kocamı aldatmadım yani. Aldatma gizlilik içinde olur. Oysa ben kocamın önünde yapıyorum ve bu aldatma olmuyor!” diyor. Haklı aslında…

Biraz sessizlik oluyor gene. Sonra Julia, “Günseli, şeey… Ben bir şey demek istiyorum?” diyor. “Söyle güzelim?” diyorum. “Ben, çok merak ediyorum Lezbiyen ilişkiyi. Benimle yapar mısın?” diyor. Gülümsüyorum. “Elbette. Ama kocan boş kalacak?” diyorum. “O izlemekten çok memnun olacaktır!” diyor. “Peki, nasıl istersen. Ama önce, duş almalıyız. Yani, hijyen çok önemli!” diyorum. “Tabi, tabi!” deyip kalkıyorlar. Duşun yerini gösteriyorum. Onları duştayken, ben de diğer odadaki duşa giriyorum. Ayfer uyuyor. Çok şey kaçırıyor aptal!

Az sonra Julia, “Günseeeli! Biz hazırız tatlım!” diyor. İniyorum aşağı, ikisi de çırıl çıplak. Julia’nın vücudu yaşına göre normal, biraz göbek bölgesinde çatlamalalar var. Selülitli bacakları. Ama Mark’ın yarağı gayet güzel. Julia’ya sarılıyorum. Juşia, “Günseli, bekle…” diyor, çekiyor kendini. “Odada yapmalıyız. Ve özür dilemekteyim ama, kamera kontrol etmeliyiz…” diyor. “Anlamadım? Ne kamerası?” diyorum. “Ya, biz paranoyak değiliz. Ama lütfen izin ver, kamera var mı yok mu bakmalıyız?” diyor. Tamam diyorum. Yukarı çıkıyoruz. Koridorun başındaki odada Ayfer götünde pireler uçuşa uçuşa uyuyor.

Ben giriyorum herhangi bir odaya. Bakıyorlar, paronoyak gibi arıyorlar bir suç aleti. “Bulamadınız mı?” diyorum. Julia geliyor, sarılıyor bana, “Özür dileriz, ama bu lazımdı…” diyor. Yavaşça Julia’nın dudaklarını öpmeye başlıyorum. Mark oturmuş, kalkık sikini okşuyor bize bakarak. Biz ayakta sevişiyoruz Julia’yla. Ellerim yavaşça kafasının arkasına doğru gidiyor. İyice yapışıyoruz birbirimize, Julia da benim boylarımda olduğu için memelerimizin birbirine değmesi sorun olmuyor. Benim memelerim çok daha büyük onunkilerden. Yavaşça dilimi ittiriyorum ağzına, alıyor, yalamaya başlıyor. Benim ellerim götünü sıkıyor kadının. Sonra boynunda gezintiye çıkıyorum. Boynunu morartırcasına emiyorum! Salyalarım kuruyor boynunda. Aynı şekilde oda beni emiyor, “Ahhh, Günseli… Çok güzelmiş!” diyor. Yavaşça bir memesini tutuyorum. Onu ağzıma ilerletiyorum. Geniş meme halkalarını emmeye, uçlarını ağzımın icinde sıkıştırmaya başlıyorum.

Yatağa fırlatıyorum Julia’yı. Üstüne çıkıyorum, sonra sağ memesine geçiyorum. Aynı şekilde yaladıktan sonra, doğrulup, kendi memelerimi ağzına veriyorum. Yalıyor, elleriyle sırtımı okşarken Julia. İri memelerim ağzını dolduruyor. Memelerimi ayırıp, kafasını iki koca memenin arasına sokuyorum. “Nasılmış güzelim Lezbiyenlik? Ha birtanem söyle!” diyorum. “Harika Günseli, harika!” diyor. Sonra bebek gibi emiyor memelerimi. Yavaşça amcığımı onun amcığına getirip, ileri geri yapmaya başlıyorum. Sürtünmeyle devam ediyor sevişmemiz. Sanki onu ben sikiyorum. Julia’nın inlemeleri devam ediyor, “Ahh, çok güzel. Vajinam akıyor ahhh!” diyor. Vajina mı? Kulağına eğilip, “Kibar fahişe, Vajina değil, Amcık, Amcık!” diyorum. Sonra kulak memelerini yalamaya devam ediyorum. Halen kudurmuş gibi sürtüyoruz amcıklarımızı.

Sonra hemen olduğum yerde domalıp, Julia’nın amını ağzıma sokuyorum. Küçücük bir amı var. Avuç içi kadar. Bir elimle kapatabiliyorum onun amını. Dilim Julia’nın amında gezerken, arka deliğimde bir yarak gezinmeye başlıyor. Mark dayanamamış, arkama geçmiş. Yarağını tükürükleyip yavaşça sokuyor götüme. ‘Ahh!’ diye bir ses çıkarıyorum. Julia, gözlerini açıp, kocasının bana pompaladığını görüyor. Gülümsüyor. Ben Julia’nın amını yalamaya devam ediyorum. Mark kudurmuş gibi, hırlayarak sikiyor götümü. İki elimle dudaklarını ayırıp, dilliyorum amcığını Julia’nın. Arada ağzımı çekip, inliyorum. Julia kalkıyor, domalıyor önümde. Şimdi iki deliği de karşımda. Bu sefer göt deliğini yalamaya başlıyorum. Onun da göt deliği en az benimki kadar geniş. Yaladıkça büzüğünü kapatıyor Julia.

Mark yarağını götümden çıkarıp, sırtüstü yatmamı istiyor. Yatıyorum. Bacaklarımdan tutarak beni yatağın kenarına çekiyor. Bacaklarımı ayırıp amıma giriyor busefer. Julia ise amını yüzümün üstüne getirip, amcığıyla benim ağzımı sikmeye başlıyor. Mark durmuyor, halen pompalıyor amcığıma. Julia’nın am suları benim ağzımda, şırıl şırıl akmaya başlıyor. Ziyan etmeden yutuyorum. Julia birden sara hastaları gibi titriyor, sarsılıyor, yüzümden kalkıp kendini yatağa atıyor. Sanki sudan çıkmış balık gibi kıvranıyor yanımda. Julia sakinleşince, pozisyon değiştiriyoruz. Mark Julia’nın amına boşalırken, ben de Julia’nın ağzına akıtıyorum orgazm sularımı…

( Günseli )

Etiket yok

824 gösterim, 1 gün

  

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

 • İçeri bir baktım, karım serdal’la sikişiyor!

  Tarafından AÇIK 04 Nisan 2015 - 0 Yorumlar

  İçeri bir baktım, karım serdal’la sikişiyor!. Tatilde eşimle Antalya, Side’ye gitmek için yola çıktık. Bayram arifesiydi. Bayram süresince kalacaktık. Özgürlük arıyorduk, değişik yer ve ortamlarda bulunmak bize zevk veriyordu. Çünkü dilediğimiz gibi davranıyorduk. Eşim harika bir kadın, fiziğide öyle. Aramızda hiç bir konuda kısıtlama yok. Arabamızla yola koyulduk, hava çok güzeldi. Antalya’ya yaklaştıkca hava dahada […]

 • Seni kocanın yatağında sikmek istiyorum!

  Tarafından AÇIK 03 Şubat 2015 - 0 Yorumlar

  Seni kocanın yatağında sikmek istiyorum!. 27 yaşında, evli bir bayanım, çocuğum yok. Benden 15 yaş büyük kocamla, ben üniversite sınavlarına hazırlanmak için dersaneye giderken tanıştım. Despot baba evinin baskısından sonra, onun beni el üstünde tutan, sevecen davranışlarına kandım. Bana ve ev halkına aldığı güzel hediyeler, iltifatlar, zenginliği, hem beni hem ailemi ikna etti. Üniversite planlarım çöpe […]

 • Orospu çocuğu çıkar lan yırttın götümü!

  Tarafından AÇIK 01 Nisan 2015 - 0 Yorumlar

  Orospu çocuğu çıkar lan yırttın götümü!. Karımla evlenmeden önce tüm kız arkadaşlarımla anal, ilişkiye girmiş, çoğunu ilk ben milli yapmıştım. Bunları evlenmeden önce karıma anlattığım için, bendeki bu göt sikme arzusunu bilir. Ama karımla hiç anal seks yapmamıştım. Nezaman karımı götten sikmek istesem, sürekli hayır diyordu. Karımı çok sevdiğim için de, evlendikten sonra onu hiç […]

 • Aklım kaynımın yarağındaydı, onu içime alacaktım!

  Tarafından AÇIK 03 Nisan 2015 - 0 Yorumlar

  Aklım kaynımın yarağındaydı, onu içime alacaktım!. Evli, kapalı, bir bayanım. Kocamla sex yaşantımız başlarda fena değildi, yani kocam hastalanıncaya kadar. Şeker hastası olan kocamın artık siki kalkmıyor ve erkeklik görevini yerine getiremiyordu. Durum böyle olunca da kocam amımı yalayarak ve parmaklarıyla benim orgazm olmamı ve boşalmamı sağlıyordu. Kocam üzülmesin diye ona hiç birşey belli etmiyordum, […]

 • Yavaş ol orospu çocuğu!

  Tarafından AÇIK 11 Şubat 2015 - 0 Yorumlar

  Yavaş ol orospu çocuğu!. Bodrum’daki çılgın tatilimizin üzerinden bir ay geçmiş, Haziran sonunda İstanbul’a gitmem gerekmişti. Eskort kızlar da yeni sevgilileriyle Bodrum’dan Yunan adalarına geçtiler. İstanbul’da tek başıma biraz canım sıkılıyordu. Alışveriş yaptım. Ortaköy’e indim. Deniz havası, Türk kahvesi ile kendimi avutuyordum. Telefonum çaldı. “Kızım İstanbul’lara geliyorsun, haberimiz yeni oluyor, aşkolsun!